Привітання з Міжнародним днем соціального педагога

2 жовтня 2019 року вітаємо судентів та майбутніх колег з Міжнародним днем соціального педагога! У рамках свята відбулася вікторина між викладачами та студентами. Акцентувалася увага на історії започаткування Дня соціального педагога, важливості професії, перспективних планах студентів та викладачів, спільних проектах, соціальних акціях. На згадку про теплу зустріч обмінялися корпоративними стрічками.
Сучасні проблеми вимагають сучасних рішень. Проблемні діти і підлітки завжди викликали з боку освітньої системи підвищену увагу й особливі підходи. Частіше ця увага виявлялась своєчасним явищем і дозволяла домагатися позитивних результатів. Зняти з дитини клеймо важкого підлітка, це надзвичайно важка праця, що вимагає від педагога глибокого розуміння, любові й нескінченної турботи про внутрішній світ свого підопічного.
За даними проекту DilovaMova.com Міжнародний день соціального педагога став відзначатися зовсім недавно. На черговій XVII Міжнародної конференції соціальних педагогів в Копенгагені, де серед учасників були представлені 44 країни, в травні 2009-го року було засновано це поважне професійне свято. Значення, яке несуть для суспільства соціальні педагоги, неможливо виміряти ніякими показниками. Багато успішних людей, які раніше вважалися важкими підлітками, що займають в суспільстві свої гідні місця, не рідко згадують своїх наставників теплими словами, відчуваючи до них почуття глибокої поваги.