Тренінг «Stop торгівля людьми»

04 жовтня 2017 року із студентами першого курсу Університетського коледжу імені Бориса Грінченка спеціальності «Соціальна педагогіка», разом з соціальними працівниками Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» - Сінельніченко Яною, Пашинцевою Дарією та студетом коледжу Спіріним Адрієм було проведено тренінгове заняття «Stop торгівлі людьми».
Тренінг проведено з метою підвищення обізнаності молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування, усвідомленню студентами гостроти проблеми торгівлі людьми. Адже торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини.
Студенти коледжу ознайомилися з причинами торгівлі людьми, міфами та стереотипами цієї глобальної проблеми людства; обговорили причини, форми та ознаки цього явища; усвідомили небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, набули знання про безпечну міграцію та працевлаштування за кордоном.
Тренінг зацікавив студентів своєю інформативністю, наочністю, цікавою формою роботи, позитивною та доброзичливою атмосферою.