Про підрозділ

Робота практичного психолога у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка спрямована на вирішення конкретних питань з якими звертаються студенти їх батьки та викладачі. Основною метою роботи є сприяння психологічному здоров’ю, освітнім інтересам та розкриттю індивідуальності особистості, яка соціалізується, а також корекція різного роду труднощів у її розвитку.

Основними напрямками роботи є:

• Психодіагностична робота серед студентів
  • Консультативна робота з студентами їх батьками, викладачами
  • Просвітницька робота з роз’ясненням актуальних проблем та методів психології
  • Робота з студентами групами-ризику

У своїй роботі практичний психолог дотримується правила конфіденційності. Для студентів та сіпвробітників коледжу усі послуги безкоштовні.

Звертатися до практичного психолога Коледжу можна за допомогою корпоративної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.