Презентація груп першокурсників "Ось ми які"

IMG 085625   жовтня 2014 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

 

 

 

 

22 та 23 жовтня 2014 року в Університетському коледжі відбувалася презентація першокурсників «Ось ми які!».

Вона проходила в два етапи, оскільки вмістити в один концерт виступи 17 груп першокурсників виявилося неможливим.

Отже, на першому етапі свої номери представили групи спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Соціальна педагогіка», «Бібліотечна справа» та «Діловодство».

На другому були виступи груп спеціальностей «Видавнича справа», «Фінанси та кредит», «Організація виробництва», «Правознавство», «Діловодство», «Дизайн», «Фізичне виховання», «Музичне мистецво», «Образотворче мистецтво» та «Хореографія».

Слід відзначити, що у своїх виступах студенти розкрили глибину теми цьогорічної презентації першокурсників «Ось ми які!» - «В наших руках майбутнє України».

Виступи були яскравими, творчими та різноплановими: вокальні номери та танцювальні композиції, гумористичні сценки та акробатичні етюди.

На святі були присутні режисери навчально-методичного центру соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Олена Гольонко, Анастасія Лобан та проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка Таїсія Юріївна Бєлофастова, яка привітала першокурсників і вручила грамоти.

Глядачі отримали позитивні емоції та масу задоволення.