Гостьова лекція "Торгівля людьми - не міф. Стань обізнаним - будь захищеним і захисти інших"

IMG 085609   лютого 2021 року
Фаховий коледж «Універсум»
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

 

 

 

09 лютого 2021 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка (проспект Гагаріна, 16) відбулася зустріч студентів коледжу з Іриною Бойко, експерткою з протидії торгівлі людьми, керівницею Консультаційного центру з протидії торгівлі людьми, юристкою Благодійного  фонду «Карітас-Київ».

Пані Ірина обговорила зі студентами І курсу спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Право», що означає поняття «торгівля людьми», розповіла які є види експлуатації людей, показала нормативно-правові документи, які регламентують відповідальність за вчинені злочинні дії та надала корисні рекомендації студентам, як не потрапити в грошову залежність від злочинців, як уникнути насильства над собою та які існують шляхи виходу, коли особа вже потрапила в ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми.

Пані Ірина запропонувала студентам коледжу презентацію «Торгівля людьми ― не міф. Стань обізнаним ― будь захищеним і захисти інших», провела цікавий тест та показала тематичний відеоролик.

Студенти брали активну участь в обговоренні, із задоволенням слухали розповіді про ситуації, які траплялися в трудовій діяльності гості та ставили уточнювальні питання.

Гостьова лекція "Тор...
Гостьова лекція
Гостьова лекція "Тор...
Гостьова лекція
Гостьова лекція "Тор...
Гостьова лекція
Гостьова лекція "Тор...
Гостьова лекція
Гостьова лекція "Тор...
Гостьова лекція