Зустріч з американськими викладачами, присвячена питанням інклюзивної освіти

IMG 085605   листопада 2018 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

 

 

 

5 листопада 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка, за сприяння Відділу преси, освіти та культури Посольства Сполучених Штатів Америки, пройшла зустріч студентів і викладачів Університету Грінченка (Інституту людини, Університетського коледжу, Педагогічного інституту, Інституту мистецтв) з Вілмою Фуентес (Vilma E. Fuentes), PhD – заступником Віце-президента (Assistant VP for Academic Affairs) Коледжу Санта-Фе (США), та Дагласом Джонсом (Dug Jones), помічником Віце-президента з економічного розвитку (Associate Vice President, Economic Development) Коледжу Санта-Фе (США).
Захід відкрила представник Посольства США в Україні Віра Терновська та проректор з наукової роботи Університету Грінченка Наталія Віннікова.
У ході зустрічі Вілма Фуентес та Дуглас Джонс прочитали гостьову лекцію, у ході якої студенти і викладачі дізналися про історію реформування системи освіти у США у контексті запровадження інклюзії та рівного доступу до освіти, поставили запитання та обговорили актуальні питання для України, пов’язані з упровадженням інклюзивної освіти.