Склад ради

Склад Ради роботодавців Фахового коледжу «Універсум»:

  • Балтазюк Павло Валерійович – голова молодіжного об’єднання Київської організації Національної спілки художників України;
  • Бойко Альона Анатоліївна – керівник відділу проєктів і програм видавничого центру «Академія»;
  • Венцеславський Сергій Сергійович – співвласник ТОВ «Колофарб-принт»;
  • Верменич Ольга Геннадіївна – засновник та директор школи «Курси каліграфії від Ольги Верменич»;
  • Галай Віталія Дмитрівна – старший інспектор з організаційно-аналітичної роботи полку №1 управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції;
  • Гальцова Євгенія Володимирівна – вчитель фізичної культури школи І-ІІІ ступенів Подільського району м.Києва;
  • Гапонова Богдана Валеріївна – керівник хореографічного колективу «Позитив» позашкільного мистецького закладу «Зміна», м. Київ;
  • Голубка Степан Михайлович – радник члена Рахункової палати України;
  • Довгалюк Олена Павлівна – графічний дизайнер Арт-студія «Синій кит»;
  • Драмарецька Олена Іванівна – керівник зразкового хореографічного ансамблю «Соколята» культурно-просвітницького закладу «Центр культури «Святошин», м. Київ;
  • Євтушенко Тетяна Петрівна – керівник гуртка спортивно-бального танцю гімназії «Діалог» ТОВ «КСТ ТенДенс», м. Київ;
  • Єрмачкова Валентина Юріївна – діловод відділу методичного забезпечення соціальної роботи КМЦСССДМ;
  • Задорожна Валерія Валеріївна – керівник хореографічного ансамблю «JAM», м. Київ;
  • Зіневич Віта Миколаївна – методист вищої категорії кабінету моніторингу мистецької освіти Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів Департаменту культури виконавчого органу КМДА;
  • Капішон Валентина Анатоліївна – начальник Печерського районного у місті Києві відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції м. Київ;
  • Кіраль Ганна Юріївна – помічник судді Печерського районного суду м. Києва;
  • Кононенко Марина Олександрівна – вчитель спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 260 міста Києва;
  • Кравцов Микита Олегович – засновник та директор школи анімації «Pause to Play»;
  • Кравченко Олег Вадимович – доцент кафедри графічного дизайну КАДПМіД ім. Михайла Бойчука, член спілки дизайнерів України;
  • Кравченко Ольга Володимирівна – провідний фахівець управління правового забезпечення Департаменту поліції охорони;
  • Кузьменко Галина Василівна – старший науковий співробітник відділу проектування розвитку особистості Інституту обдарованої дитини НАПН України;
  • Кузьмич Тетяна Юріївна – заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання;
  • Лазебний-Чоловський Дмитро Миколайович – вчитель фізичної культури спеціалізованої школи №216 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва;
  • Лукава Дарина Валеріївна – артистка хору КЗ ТВЗК «Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва»;
  • Маринюк Тетяна Миколаївна – директор закладу дошкільної освіти №650 «Берізка»;
  • Матвєєва Людмила Петрівна – директор закладу дошкільної освіти № 444 міста Києва;
  • Мухомор Юрій Миколайович – головний спеціаліст Департаменту з питань доходів бюджету Рахункової палати України;
  • Палуб Роман Валентинович – фітнес-тренер спортивного клубу «Nikko» м. Києва;
  • Перевозник Олена В’ячеславівна – директор з маркетингу ТОВ «КАД МЕДІА»;
  • Пивоварова Ірина Вікторівна – вчитель фізичної культури школи І-ІІІ ступенів №270 Деснянського району м. Києва;
  • Рахманова Оксана Кахрамонівна –вчитель музичного мистецтва, художньої культури та мистецтва, керівник кафедри мистецтв, спорту та технологій приватного закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів « Гімназія А+» ТОВ «Академія сучасної освіти»;
  • Романенко Ольга Анатоліївна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти №682;
  • Сапіга Світлана Володимирівна – керівник центру всебічного розвитку «Крапля»;
  • Сівкович Тамара Олександрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи НВК №176 м. Києва імені Мігеля де Сервантеса;
  • Соловйов В’ячеслав Андрійович – керівник відділу логістики ТОВ «Бадваси»;
  • Степанчук Марія Миколаївна – юрисконсульт відділу правового забезпечення та фінансового моніторингу товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія Магнат»;
  • Уривська Анна Іванівна – персональний консультант фінансового, середнього та малого бізнесу АТ «Укрсіббанк»;
  • Устич Неллі В’ячеславівна – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Шевченківського району м. Києва;
  • Харченко Карина Олександрівна – менеджер з управлінської діяльності ТОВ «Робокод»;
  • Хронюк Оксана Володимирівна – начальник відділу передплати і реалізації видань ТОВ «Ко-оп Медіа» м. Київ., газета «Порадниця»;
  • Чернявський Костянтин Володимирович – декан факультету живопису і реставрації Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, заступник голови Національної спілки художників України;
  • Чечко Тетяна Миколаївна – вихователь-методист комунального закладу дошкільної освіти «Центр розвитку дитини «Я+сім’я»;
  • Шевцова Діана Борисівна – менеджер по роботі з персоналом страхової компанії «ВУСО»;
  • Шихабутдінова Світлана Миколаївна – керівник театру хореографічного мистецтва «My dance», м. Бровари;
  • Юрченко Наталія Михайлівна – вчитель музичного мистецтва спеціалізованої школи № 302 художньо-естетичного виховання «Зміна» Дарницького району м. Києва;
  • Юрчук Наталія Анатоліївна – директор інклюзивно-ресурсного центру № 4 Дніпровського району м. Києва;
  • Яворська Леся Леонтіївна – заступник голови редакції науково-методичних журналів видавництва «Педагогічна преса»;
  • Якубовська Анна Андріївна – музичний закладу дошкільної освіти №792 «Золотий ключик» Дарницького району м. Києва;
  • Ярошенко Роман Васильович – генеральний директор ТОВ «Видавництво «Білий тигр».