Фестиваль науки 2019: науковий пікнік «Японія — культурний шок»

24 травня 2019 року в Університетському коледжі Київського Університету імені Бориса Грінченка за участі студентів та викладачів Інститу філології Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках святкування Днів науки відбувся науковий пікнік «Японія — культурний шок».

Захід був присвячений японським традиціям та їх елементам у сучасній популярній культурі. Учасники підготували виступи на теми, що стосуються етикету, винаходів та мистецтва Японії. Були продемонстровані різні види вітальних поклонів, що традиційно існують у японській культурі.
Гості з уважністю слухали і долучалися до частування, що було невід'ємною частиною пікніка. Сподіваємося, кожен знайшов для себе щось нове й цікаве. Дякуємо усім присутнім!
Модератор заходу: викладач циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Мусіяченко О. С.