Підсумкова конференція з соціально-педагогічної (ознайомчої) практики

27 листопада відбулася підсумкова конференція з соціально-педагогічної (ознайомчої) практики. У конференції взяли участь студенти ІІ курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» та методисти Борисюк Н.А., Прима О.А., Середня В.І.

Студенти підготували цікаві виступи-звіти з презентаціями, які відображали хід і результати їхньої діяльності. Упродовж конференції практиканти виступали, обмінювались інформацією про специфіку діяльності соціальних служб, роботу соціальних педагогів у різних установах. За час проходження практики студенти ознайомились з роботою та структурою Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відвідали клініку, дружню до молоді, Голосіївського району, школу волонтерів при Подільському РЦСССДМ, районні соціальні служби та взяли участь в якості волонтерів у загальноміських заходах, присвячених вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Практика дала змогу всім студентам отримати цілісне уявлення про професійне поле майбутньої професії.

Практика тривала всього два тижні, але вражень залишилось безліч!

Голубко Юлія: «Цікавим досвідом особисто для мене стала волонтерська діяльність з розповсюдження запрошень та агітаційних плакатів з нагоди відзначення 80-і річниці жертв Голодомору. Допомагаючи громадському комітету із вшанування пам’яті жертв Голодомору ми передали запрошення та тематичну літературу керівникам шкіл Шевченківського, Печерського та Солом’янського районів… »

Грубич Ольга: «Практика допомогла мені зрозуміти,як багато залежить від грамотно створеної системи управління в установі – починаючи від правильно підібраних кадрів і закінчуючи ефективною роботою з інформацією. Аналізуючи знання і досвід, отримані в період проходження практики, враховуючи непросту специфіку роботи, вважаю, що я не помилилась з вибором майбутньої професії, адже відчула наскільки вона є потрібною».

Дурандікова Інна: «Найголовнішим результатом практики стало те, що я на власні очі побачила різноманітних фахівців під час виконання їхніх безпосередніх обов’язків…».

Крутій Марія: «Спілкування із спеціалістами під час проходження практики дає неабиякий досвід та викликає повагу до людей, які працюють в соціальних службах. Завдяки цим людям я зрозуміла головне: неважливо ким ти працюєш і який маєш статус,головне залишатись Людиною, яка попри свої власні проблема готова протягти руку допомоги людям, які знаходять в складних життєвих обставинах…»

Сіреніна Марія: «Під час проходження практики я дізналась багато нового про роботу соціального педагога. Враховуючи непросту специфіку роботи, вважаю, що соціальним педагогом працювати важко, але так цікаво і…необхідно».