Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам Університетського коледжу

29 червня 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам Університетського коледжу.

У цьому році успішно здобули кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста 334 грінченківця, з яких 46 – відмінників навчання.

З вітальним словом до випускників та гостей свята звернувся доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор Університету Віктор Олександрович Огнев`юк.
До привітань приєднався почесний гість свята, народний депутат України,голова підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Михайло Леонтійович Бондар.
Також теплі настанови випускникам пролунали від кандидата педагогічних наук, доцента, директора Університетського коледжу Марії Василівни Братко.
Усі присутні отримали насолоду від оригінальних виступів студентів-хореографів Університетського коледжу. Чудовий настрій та теплу атмосферу створили музичні вітання у виконанні викладачів та студентів коледжу.