Структура студентського самоврядування Фахового коледжу "Універсум"

Склад Ради студентського самоврядування

chymachenko

Чумаченко Аліса Андріївна

Голова Ради студентського самоврядування, член Студентського парламенту, член Вченої ради Університету

yakovenko

Яковенко Анастасія Ігорівна

Заступник голови Ради студентського самоврядування

karpincka

Карпінська Вікторія Валентинівна

Секретар ради студентського самоврядування, голова Інформаційного департаменту

maxonina

shumak

Шумак Зоя Анатоліївна

Член ради студентського самоврядування

Керівник департаменту з суспільних комунікацій та зв’язків з громадськістю,

Виконавчий редактор газети

«Студентське віче»