Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з видавничої справи, культури та української філології Вітаємо переможців V Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів «Bookfashion 2019»

Вітаємо переможців V Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів «Bookfashion 2019»

20 квітня 2019 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулося нагородження учасників V Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів «Bookfashion 2019».
Вітаємо студентів Університетського коледжу спеціальності «Журналістика», які стали призерами фестивалю:
Ляпіну Ксенію, студентку 1 курсу – диплом II ступеня у номінації «Ігровий буктрейлер».
Каменську Вікторію, студентку 1 курсу – диплом III ступеня у номінації «Ігровий буктрейлер».
Малюту Вікторію, студентку 2 курсу – диплом I ступеня у номінації «Трейлер до дитячої книги».
Ніколайчук Анастасію, студентку 2 курсу – диплом II ступеня у номінації «Трейлер до дитячої книги».
Іваненко Надію, Шумак Зою, Трухан Ірину, студентів 3 курсу – диплом III ступеня у номінації «Ігровий буктрейлер».
Кучережко Дарину, Ільченко Владу, студентів 4 курсу – диплом I ступеня у номінації «Трейлер до ділової, бізнес книги».
Гулько Анастасію, Голюк Юлію, студентів 4 курсу – диплом I ступеня у номінації «Трейлер до художньої книги».
Пишаємося та радіємо за наших студентів.
Дякуємо кафедрі «Видавничої справи та редагування» Київського університету імені Бориса Грінченка за неймовірне шоу та нагороди.