Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з видавничої справи, культури та української філології Феномен утопій у світовій літературі

Феномен утопій у світовій літературі

28 вересня 2018 в Університетському коледжі відбулося засідання філологічного гуртка «Ірій», на якому було обговорено феномен утопій і антиутопій у світовій літературі та кінематографі.
Студенти аналізували твори: «Прекрасний новий світ» Олдоса Гакслі, «1984» Джорджа Орвелла, «Ми» Євгена Замятіна, «Механічний апельсин» Ентоні Берджеса, «Хмарний атлас» Девіда Мітчелла, «451 градус за Фаренгейтом» Рея Бредбері, «Маша, або Постфашизм» Ярослава Мельника та фільми «Еквілібріум» (2002), «Рівні» (2015), «THX 1138» (1971).