Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з видавничої справи, культури та української філології Викладачі Університетського коледжу на Фестивалі освітнього лідерства «Clever»

Викладачі Університетського коледжу на Фестивалі освітнього лідерства «Clever»

22 вересня 2018 року викладачі Університетського коледжу відвідали Фестиваль освітнього лідерства «Clever». Під час заходу учасники пройшли різноманітні тренінги та майстер-класи, зокрема, з фасилітації, коучингу, тьютирингу, протидії конфліктам тощо.
Цьогорічною метою фестивалю було не тільки ознайомлення з інструментальною базою для впровадження нової освітньої стратегії Університету в Університетському коледжі, а також підвищення професійної компетентності щодо формування фахівця, який би відповідав потребам ринку.
Щиро дякуємо ННЦ культури лідерства за можливість участі в такому неординарному заході!