Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з видавничої справи, культури та української філології Тренінг-практикум «Складні випадки українського правопису»

Тренінг-практикум «Складні випадки українського правопису»

24 травня 2018 року в Університетському коледжі в рамках Фестивалю науки відбувся тренінг-практикум «Складні випадки українського правопису» для студентів перших курсів спеціальностей «Дошкільна освіта», «Соціальна робота». Мета заходу: узагальнити знання студентів з правопису апострофа, м’якого знака, слів іншомовного походження; підвищити рівень грамотності, культури мовлення; формувати вміння швидко і якісно давати відповіді на тестові запитання різної складності.
Модератор заходу: Груздьова О.В.