Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з видавничої справи, культури та української філології Екскурсія до Національного історико-культурного заповідника «Бабин Яр»

Екскурсія до Національного історико-культурного заповідника «Бабин Яр»

23 травня 2017 року студенти (І курс) Університетського коледжу спеціальності Видавнича справа та редагування взяли участь в екскурсії до Національного історико-культурного заповідника «Бабин Яр» та відвідали виставку «Бабин Яр очима українських учнів».
Екскурсію проводив Левітас Фелікс Львович, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри суспільно-гуманітарної освіти та виховання Київського університету імені Бориса Грінченка.