Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з видавничої справи, культури та української філології Воркшоп зі створення буктрейлера

Воркшоп зі створення буктрейлера

18 травня 2017 року студенти Університетського коледжу спеціальності Видавнича справа та редагування (І курс) взяли участь у воркшопі зі створення буктрейлера, що відбувся в Книжковогму Арсеналі за ініціативи кафедри видавничої справи Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка .
Мета заходу – популяризація читання, привернення уваги читача до новинок книжкового ринку, ознайомлення видавців із буктрейлерами як сучасною формою реклами книги.