Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з видавничої справи, культури та української філології До Дня науки

До Дня науки

16.05.2017 року в Університетському коледжі для студентів ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» пройшов майстер-клас на тему «Як підготувати і виголосити промову з метою переконання» за участі кандидата педагогічних наук, доцента кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка Бондаренка Г.Л., метою якого було навчити форм ефективної переконуючої комунікації за нестандартних ситуацій життєвого і професійного спілкування; подати способи встановлення комунікативних стосунків і реалізації творчого потенціалу особистості у парадигмі: “Думка — слово — вчинок”;  виховати свідоме ставлення до публічного мовлення, мислення, культури; довести, що риторика спроможна допомагати кожній людині.