Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з видавничої справи, культури та української філології Презентація книги Тетяни Добко «Життя триває»

Презентація книги Тетяни Добко «Життя триває»

07 квітня 2017 року студенти ІІ курсу спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка разом з викладачем циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Ловейко Т.В. взяли участь у презентації книги поезій Тетяни Добко «Життя триває», що відбулася у Молодіжній вітальні «Живе спілкування» відділу мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва.