Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія суспільних дисциплін і правознавства Комунікативна гра «Трикстер»

Комунікативна гра «Трикстер»

25.04.2018 року в рамках Дня коледжу за участі Антона Дрогобича, експерта з комунікацій, кандидата філософських наук, із студентами групи ВСмс-1-17-4.0д було проведено комунікативну гру «Трикстер».
Під час гри студенти розвивали комунікативні навички та здібності, вчилися вирішувати конфліктні ситуації, емоційно і змістовно виражати свої думки, використовуючи міміку та жести.
Модератор заходу - заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач циклової комісії з суспільних дисциплін і правознавства Нос Н.М.