Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія суспільних дисциплін і правознавства Виїзне заняття-екскурсія в Конституційному Суді України

Виїзне заняття-екскурсія в Конституційному Суді України

06 грудня 2017 року в рамках вивчення дисципліни «Організація судових та правоохоронних органів» студенти 2 курсу спеціальності «Право» відвідали Конституційний Суд України. Під час виїзного заняття-екскурсії студенти ознайомилися з історією створення, порядком та особливостями роботи єдиного органу конституційної юрисдикції нашої держави, побували в бібліотеці, архіві, прес-центрі та залі засідань Конституційного Суду України.

Модератор заходу – Алла Юріївна Тарасюк, викладач циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства.