Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія суспільних дисциплін і правознавства Знайомство з майбутньою професією (Право)

Знайомство з майбутньою професією (Право)

Після урочистої Посвяти студенти-першокурсники Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка вирушили пізнавати таємниці обраного фаху.
Так,студенти спеціальності Право,разом з куратором Ольгою Сергіївною Мусіяченко, відвідали університетську юридичну клініку "Астрея", де отримали нагоду поспілкувались з одним з її кураторів - Андрієм Петровичем Чернегою, який розповів про завдання та особливості роботи клініки.