Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з педагогічної освіти Асистентська практика студентів

Асистентська практика студентів

За активної участі викладачів циклової комісії на базі Університетського коледжу проходять асистентську практику студенти ОКР "Магістр" спеціальностей "Дошкільна освіта" та "Початкова освіта" (денної і заочної форми навчання).
З 2 по 21 березня 2015 року викладачі циклової комісії Петренко Л.П. і Мішенкова В.В. співпрацювали зі студентами ОКР "Магістр" (денна форма навчання) спеціальності "Початкова освіта", а з 16 березня по 5 квітня - зі студентами ОКР "Магістр" (заочна форма навчання) спеціальності "Початкова освіта".
Викладач Артюх Л.Л. традиційно співпрацює зі студентами-практикантами ОКР "Магістр" спеціальності "Дошкільна освіта". З 9 по 29 березня на базі циклової комісії проходили асистентську практику студенти-магістранти денної форми навчання. З 6 по 21 квітня триває практика магістрантів заочної форми навчання.