Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з педагогічної освіти Круглий стіл на тему «Театралізована діяльність дошкільників як засіб розвитку зв’язного мовлення»

20 листопада 2014 року відбулося засідання круглого столу на тему «Театралізована діяльність дошкільників як засіб розвитку зв’язного мовлення» за участю вихователів ДНЗ№663 Оболонського району м.Києва, викладачів і студентів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка. Студенти показали лялькову виставу «Кольорове молоко».