Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з педагогічної освіти Педагогічна практика студентів

Педагогічна практика студентів

Під час проходження навчальної практики студенти ІІІ курсу спеціальності 5.01010101 Дошкільна освіта активно залучається до проведення заходів, що проходять у дошкільних закладах, що є базою практики. Так з 10 по 15 листопада 2014 року у ДНЗ №663 Оболонського району м.Києва був організований і проведений розвивальний тиждень «МЕГА-РОЗУМНИКИ». Активну участь у проведенні заходів в його рамках взяли студенти групи ДОмс-1-12-3.ОдБілошицька О., Гудова С., Гузь Д., Костіна М., Скопич Г., Соловар К., Литвиненко А. (викладач-керівник практики – Кубієвич К.С.).