Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з педагогічної освіти Засідання циклової комісії з педагогічної освіти на тему "Формула успіху педагога"

13 травня 2014 року в рамках тижня науки в Центральній публічній бібліотеці ім. О.С. Пушкіна відбулося спільне засіданні циклової комісії з педагогічної освіти і кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інституту на тему «Формула успіху педагога».

Під час засідання було обговорено складові успіху, шляхи успішної професіоналізації педагогів та головні критерії оцінки власної професійної діяльності.