Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з педагогічної освіти Фестиваль науки 2019: Тренінг з саморозвитку «Як звільнитися від тенет Інтернету»

22 травня 2019 року у рамках програми заходів Фестивалю Науки відбувся тренінг з саморозвитку «Як звільнитися від тенет інтернету» для студентів групи ДОмс-2-17-3.0д ІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта» . Під час тренінгу студенти познайомилися з новим видом душевних хвороб – ігроманією, «зависанням» в Інтернеті; навчилися усвідомлено розрізняти розвагу та безсвідоме прагнення до перебування в мережі чи за комп’ютерною грою.
Модератор: Сопова Д.О., викладач циклової комісії з педагогічної освіти.