Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з педагогічної освіти Студенти Університетського коледжу на святкуванні Дня Педагогічного інституту

Студенти Університетського коледжу на святкуванні Дня Педагогічного інституту

5 жовтня 2018 року студенти Університетського коледжу спеціальностей Дошкільна освіта, Початкова освіта взяли участь у святкуванні Дня Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка. Студенти коледжу стали учасниками коучінгу «Формула успіху», благодійного ярмарку «Від серця до серця», переглянули дефіле педагогічної моди.
Щиро вдячні колегам з Педагогічного інституту за гарне свято, чудовий настрій, гостинність!