Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з педагогічної освіти Гостьова лекція «Від STREAM-навчання дошкільників до STEM-освіти»

Гостьова лекція «Від STREAM-навчання дошкільників до STEM-освіти»

4 жовтня 2018 року для студентів 3 курсу Університетського коледжу спеціальності Дошкільна освіта відбувалася лекція Ірини Стеценко, наукового співробітника Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАНУ та МОНУ, співавтора програми «Дитина в дошкільні роки», автора технології «Логіки світу» «Від STREAM-навчання дошкільників до STEM-освіти». Під час зустрічі лектор обґрунтувала необхідність переходу від STEM-освіти до STREAM-освіти в дошкільному віці, розкрила особливості реалізації принципу інтеграції в практиці дошкільної освіти.
Дякуємо за змістовну лекцію.