Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з педагогічної освіти Студентська наукова конференція «Великий гуманіст, мислитель, педагог - Василь Сухомлинський»

1 жовтня 2018р. в Університетському коледжі відбулась студентська наукова конференція «Великий гуманіст, мислитель, педагог - Василь Сухомлинський», присвячена 100-річчю з дня народження видатного педагога. У конференції брали участь студенти спеціальності «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта».

Мета заходу - познайомитися з життям та багатогранною діяльність В.О. Сухомлинського як педагога, письменника, публіциста, автора наукових досліджень, статей, дитячих творів. Студенти зуміли висвітлити важливість та актуальність педагогічної спадщини нашого співвітчизника для побудови Нової української школи.

Модератор: Петренко Л.П.