Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з педагогічної освіти Ігротеки до Міжнародного дня захисту дітей

Ігротеки до Міжнародного дня захисту дітей

31 травня та 1 червня напередодні та в день святкування Міжнародного дня захисту дітей cтудентами III курсу спеціальності Соціальна педагогіка Університетського коледжу Київського Університету імені Бориса Грінченка, разом з куратором Винар В. І., були проведені дитячі розважальні ігротеки для вихованців ЗДО №20.
Діти з задоволенням приймали активну участь у веселих розвиваючих та рухливих іграх, цікавих естафетах, вікторинах, весело та змістовно провели ці святкові дні.
Модератор – викладач циклової комісії з педагогічної освіти Винар В.І.