Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з педагогічної освіти Майстер-клас «Навчання дітей письму та читанню за педагогічною системою Монтессорі»

25.04.2018 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся майстер-клас «Навчання дітей письму та читанню за педагогічною системою Монтессорі» за участю Олесі Недєльчевої, педагога Школи Монтессорі Нової Епохи.
Під час заходу було представлено альтернативну модель розвитку дітей дошкільного віку на основі педагогічної системи Марії Монтессорі в закладах дошкільної освіти м. Києва, розкрито виховну роль тиші як засобу формування механізму саморегуляції і розвитку волі дитини, а також специфіку дидактичних прийомів освітньої роботи в різновіковій групі вищезазначеної школи.
Модератор заходу - викладачами циклової комісії з педагогічної освіти Меленець Л.І.