Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія з педагогічної освіти Відеолекторій за темою «Видатна постать Бориса Грінченка: історико-педагогічний екскурс»

У рамках Грінченківської декади 04.12.2017 р. зі студентами 4 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» був проведений відеолекторій  за темою «Видатна постать Бориса Грінченка: історико-педагогічний екскурс». Студенти удосконалили  знання з творчості Бориса Дмитровича, ознайомилися з роботами відомих науковців та мовознавців про діяльність письменника на ниві української культури і національної ідеї.