Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія природничих дисциплін Інформаційні хвилинки «Профілактика інфекційних захворювань»

Інформаційні хвилинки «Профілактика інфекційних захворювань»

Для студентів Університетського коледжу упродовж тижня проведено інформаційні хвилинки на тему «Профілактика інфекційних захворювань», на яких студенти розширили знання про кір як висококонтагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне захворювання, дізнались, як відбувається зараження і як протікає саме захворювання, удосконалювались у відпрацюванні основних профілактичних навичок на період епідемії та карантину.
Модератори заходу Варда Н.А., Настека Т.М, Кравченко Н.В.