Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія природничих дисциплін Вітаємо з отриманням Грамоти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту!

Вітаємо з отриманням Грамоти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту!

Студенти та викладачі  вітають Глухеньку Л.М., викладача природничих дисциплін Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка з нагородженням Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Виконавчого органу Київської Міської Ради (Київської міської державної адміністрації) за сумлінну працю, досягнення високої майстерності та з нагоди Дня працівників освіти.