Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія природничих дисциплін Засідання Циклової комісії природничих дисциплін на тему "План роботи Циклової комісії"

17 вересня 2018р. відбулося засідання Циклової комісії природничих дисциплін Університетського коледжу.
Під час засідання були розглянуті такі питання:
1. Обговорення і затвердження плану роботи Циклової комісії природничих дисциплін на 2018-2019 навчальний рік.
2. Обговорення і затвердження індивідуальних планів роботи викладачів.
3. Про атестацію викладачів Циклової комісії природничих дисциплін у 2018-2019 навчальному році.
4. Обговорення і затвердження планів роботи кабінетів .
5. Обговорення і затвердження графіків роботи кабінетів.