Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія природничих дисциплін Виїзне заняття з астрономії на тему «Зорі та їх класифікація. Шляхи еволюції зірок»

16 травня в Університетському коледжі для студентів груп ПОмс-1-17-4.Од, ПОмс-2-17-4.Од, ПОмс-3-17-4.Од, ДОмс-2-17-3.Од, ДЗмс-1-17-4.Од було організовано виїзне заняття з астрономії на базі Планетарію на тему: «Зорі та їх класифікація. Шляхи еволюції зірок».
Під час заняття студенти дізнались про життєвий цикл зірок: від народження у зоряних яслах до завершення життя у вигляді чорної діри або над нової зорі. Всі ці явища новий фільм «Астраліс» пояснив у простій та доступній формі. Студенти мали можливість зануритись в глибини Всесвіту, дізнатись багато цікавих фактів про Сонце та помилуватись прекрасними сузір’ями зоряного неба.
Модератор – Пріц В.Ю.