Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія образотворчого мистецтва і дизайну XXII Міжнародна виставка реклами та маркетингу REX 2018

XXII Міжнародна виставка реклами та маркетингу REX 2018

25.09.2018 року студенти ІV курсу спеціальностей «Дизайн» відвідали Міжнародну виставку реклами та маркетингу REX 2018, яка відбулася у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза.
На виставці студенти ознайомились з новітніми технологіями у сфері сучасного дизайну і маркетингу, які представили на:
Souvenir — експозиції сувенірної продукції.
Print — експозиції друку.
P.O.S. — експозиції інструментів для взаємодії з клієнтом у місцях продажу.
Sign — експозиції візуальної індустрії.
Craft — експозиції смачних сувенірів. Крафтова продукція від українських фермерів у категоріях.
Pack — експозиції сувенірної та ексклюзивної упаковки.
Photo — експозиції рекламного фото.
HandMade — експозиції сувенірів ручної роботи.
T-REX — виставці сучасного друку.