Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія музики і хореографії Святковий концерт до Всесвітнього дня вчителя

Святковий концерт до Всесвітнього дня вчителя

05.10.2018 р. в актовій залі  Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка з нагоди Всесвітнього дня вчителя відбувся святковий концерт, підготовлений студентами спеціальностей Музичне мистецтво, Хореографія та  викладачами  циклової комісії музики та хореографії. Присутні мали змогу отримати насолоду від майстерного виконання відомих шедеврів класичної та сучасної музики, хореографічних постановок.