Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія економіко-математичних дисциплін і менеджменту Студентський конкурс на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка «Словник Б.Грінченка та сучасність»

Команда Університетського коледжу взяла участь у конкурсі на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка «Словник Грінченка та сучасність» та отримала Подяки найкращим у номінації «Синтез різних видів мистецтв у презентації», найкращим у номінації «Оригінальність презентації» та за найбільшу кількість інтерпретованих слів.