Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія економіко-математичних дисциплін і менеджменту Тренінг «Стрес-менеджмент»

Тренінг «Стрес-менеджмент»

21 травня 2019 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся тренінг «Стрес-менеджмент». Під час заходу студенти дізнались що таке стрес, його вплив на життя та поведінку людини; навчилися розрізняти різні види стресу, стадії та причини його виникнення. Особлива увага була приділена методикам визначення рівня стрессу, який відчуває особистість, та методам боротьби зі стрессом.