Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія економіко-математичних дисциплін і менеджменту Фестиваль науки 2019: LifeCoaching «Навіщо потрібні дуже великі числа?»

Фестиваль науки 2019: LifeCoaching «Навіщо потрібні дуже великі числа?»

15.05.2019 в рамках проведення тижня науки в Університетському коледжі відбулось відкрите засідання науково-математичного гуртка "Бурбакі" в форматі LifeCoaching на тему «Навіщо потрібні дуже великі числа?» для студентів 1 курсу спеціальності "Музичне мистецтво" та "Фінанси та кредит".
Модератор - Іолтухівська Т.І., викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту.