Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія економіко-математичних дисциплін і менеджменту Екскурсія «Печерська фортеця: подорож у минуле» для учасників краєзнавчого гуртка клубу «Лотос» ОКЦ «Дивосвіт»

6 жовтня 2018 року студенти та викладачі Університетського коледжу провели театралізовану екскурсію для учасників краєзнавчого гуртка клубу «Лотос» ОКЦ «Дивосвіт» «Печерська фортеця: подорож у минуле. Під час екскурсії маленькі мандрівники зустріли реальних (Івана Мазепу, Петра І, охоронця, офіцера, циганок) та вигаданих героїв (привида, медіума). Учасникам наукових товариств Університетського коледжу вдалося цікаво поєднати історичну інформацію та театралізовані елементи.
Модератори заходу: Кравець С. Г., викладач ЦК економіко-математичних дисциплін і менеджменту; Мусіяченко О. С., викладач ЦК суспільних дисциплін і правознавства.