Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія економіко-математичних дисциплін і менеджменту Участь у семінарі «Соціальні інновації у бібліотеках»

Участь у семінарі «Соціальні інновації у бібліотеках»

21 червня 2018 р. Українська бібліотечна асоціація спільно з Goethe-Institut в Україні провела семінар для членів УБА на тему «Соціальні інновації у бібліотеках» за результатами міжнародного проекту «Daily innovators and daily educators in the libraries», на якому була присутня викладач економіко-математичних дисциплін і менеджменту Університетського коледжу Дудник О.В.