Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія економіко-математичних дисциплін і менеджменту Засідання гуртка "Бурбакі" на тему "Числа монстри. Подорож світом ДУЖЕ ВЕЛИКИХ чисел"

17.05.2018 в рамках проведення тижня науки в Університетському коледжі відбулось відкрите засідання науково-математичного гуртка "Бурбакі" на тему «Числа монстри. Подорож світом ДУЖЕ ВЕЛИКИХ чисел» для студентів 1 курсу спеціальності Видавнича справа. Метою заходу було популяризація математики як науки, демонстрація можливостей сучасної математики, заохочення до самостійного пізнання та формування інтересу до науки в цілому.
Модератор - Іолтухівська Т.І., викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту.