Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія економіко-математичних дисциплін і менеджменту Тренінг «Цілепокладання» для студентів спеціальності Видавнича страва та редагування

19 березня 2018 року для студентів третього курсу спеціальності Видавнича справа та редагування розпочато цикл тренінгів з самоменеджменту. Першим - «Цілепокладання». Під час тренінгу учасники вчилися формулювати життєві цілі, аналізувати власні наявні ресурси та програмувати розвиток необхідних вмінь і навичок.
Студенти, що побували на занятті, отримали необхідні їм знання для планування своєї подальшої діяльності, а також виявили бажання взяти участь в наступних тренінгах з самоменеджменту.

Модератор заходу: Кравець С.Г., викладач ЦК еокноміко-математичних дисциплін і менеджменту.