Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія іноземних мов Інформаційний дайджест “Holidays and notable special days in Great Britain”

Інформаційний дайджест “Holidays and notable special days in Great Britain”

14 квітня 2017 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка для студентів 1 курсу спеціальності Фінанси і кредит був проведений інформаційний дайджест “Holidays and notable special days in Great Britain”.
Мета заходу: розширити країнознавчі знання студентів про свята і традиції Великобританії; поглибити інтерес до вивчення культури країни, мова якої вивчається; формувати вміння публічного виступу з використанням мультимедійних презентацій та відеофрагментів; сприяти розвитку творчих здібностей студентів.
Модератор: Якуш Юлія Миколаївна, викладач циклової комісії іноземних мов Університетського коледжу.