Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія іноземних мов Віртуальна екскурсія “Kyiv of Mine”

Віртуальна екскурсія “Kyiv of Mine”

11 квітня 2017 року в Університетському коледжі для студентів 4 курсу спеціальності Початкова освіта була проведена віртуальна екскурсія “Kyiv of Mine”. Екскурсоводи, студенти груп ПОмс-4-13-4.Од та ПОмс-3-13-4.Од, творчо підійшли до виконання завдання: зняли яскраві й інформативні відеосюжети про столичні цікавинки, підготували вікторину. Майбутні педагоги мали змогу продемонструвати свої знання з історії Києва та високий рівень володіння англійською мовою .
Модератор: Лещенко Світлана Миколаївна, викладач циклової комісії іноземних мов Університетського коледжу.