Ви тут: Головна Структура Циклова комісія викладачів Циклова комісія іноземних мов Засідання гуртка «Young scientists» «Лінгвістичні аспекти перекладу творів англійських класиків» (на прикладі перекладу Б.Д. Грінченком роману Д.Дефо «Пригоди Робінзона Крузо»)

9 грудна 2016 року в Університетському коледжі відбулося засідання гуртка «Young scientists» за темою «Лінгвістичні аспекти перекладу творів англійських класиків» (на прикладі перекладу Б.Д. Грінченком роману Д.Дефо «Пригоди Робінзона Крузо»)
Мета заходу: ознайомити студентів з особливостями художнього перекладу та охарактеризувати прийоми, використані Борисом Грінченком у переказі роману Даніеля Дефо.
Модератор заходу: Дякун Людмила Юріївна, викладач циклової комісії іноземних мов Університетського коледжу.