Ви тут: Головна Про коледж Спільнота Наші вітання Вікторія Щеглюк удостоєна II премії та звання Лауреата Міжнародного Конкурсу «VIVAT, MUSICA!»

Спільнота

Студентка III курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Вікторія Щеглюк, клас викладача кандидата культурології А.Р. Романенко, взяла участь у Міжнародному Конкурсі Академічного Мистецтва Юних «VIVAT, MUSICA!», що 28.05–01.06.2019 року відбувався у місті Нова Каховка Херсонської області. Вікторія Щеглюк виступила в номінації «Твір з оркестром». Вона вдало виконала першу частину Концерту для клавіру з оркестром № 5 фа мінор Й.С. Баха, виборовши ІІ премією та звання Лауреата Міжнародного Конкурсу.